Schodołaz YACK 962

Schodołaz YACK 962

Schodołaz Yack 962 pochodzi z Włoch i jest typem schodołazu kroczącego, umożliwiając osobie niepełnosprawnej swobodne przemieszczanie się po każdym typie schodów. W urządzeniu tym osoba poruszająca się na wózku inwalidzkim nie musi przesiadać się na siedzisko schodołazu, gdyż platforma urządzenia została przystosowana do wielu typów wózków inwalidzkich. Wyposażenie Yack 962 w mechanizm napędowy sprawia, że jest on niezwykle łatwy w użytkowaniu. 

Za bezpieczeństwo obsługi schodołazu odpowiadają solidne i regulowane zaczepy mocujące wózek, a także proces automatycznego hamowania, gdy urządzenie zbliża się do krańca schodów. Schodołaz Yack 962 zaopatrzony jest w ekran, który monitoruje poziom baterii, prędkość urządzenia i kąt jego nachylenia. Możliwość rozłożenia schodołazu na mniejsze części zapewnia łatwy i szybki transport urządzenia.

Charakterystyka Schodołazu Yack 962

Wszechstronny
Schodołaz Yack 962 jest przystosowany do każdych schodów i wąskich przestrzeni, umożliwiając swobodne manewrowanie urządzeniem.

Niezawodny
Dopracowany układ elektroniczny sprawia, że Yack 962 jest bezawaryjny i służy jego użytkownikom przez wiele lat.

Bezpieczny
Mechanizm automatycznego hamowania podczas zbliżania się do krawędzi zapewnia pewne użytkowanie urządzenia.

Komfortowy
Wygodne pasy i regulowana platforma schodołazu pozwalają na dostosowanie urządzenia do jego użytkownika.

Wydajny
Wytrzymała bateria umożliwia kilkudniowe użytkowanie schodołazu, a szansa wymiany akumulatora na zapasowy sprawia, że urządzenie działa nieprzerwanie.

Galeria

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog