Krzesło przyschodowe FLOW X

Krzesło przyschodowe FLOW X

Krzesło schodowe Flow X to doskonałe brytyjskie rozwiązanie dla osób, mających trudności w poruszaniu się po schodach. Krzesło Flow X idealnie dopasowuje się do schodów prostych, zabiegowych, a nawet kręconych. Duża przestrzeń przed schodami umożliwia jego montaż w większej odległości od pierwszego stopnia. Wówczas gdy miejsca jest niewiele, możliwe jest założenie krzesła Flow 2 tuż przed pierwszym stopniem. Doposażenie krzesła schodowego o system ASL, umożliwia obracanie się krzesła podczas jazdy, pozwalając na jego instalację na bardzo wąskich i stromych schodach.

Użytkowanie windy schodowej Flow X jest proste i wygodne, a sterowanie nią odbywa się za pomocą joysticka i pilota. Przesunięcie i przytrzymanie joysticka sprawia, że krzesło schodowe przemieszcza się w pożądanym kierunku, a zwolnienie go powoduje zatrzymanie się windy schodowej. Z kolei za pomocą pilota zdalnego sterowania, znajdującego się na dole i na górze schodów można windę łatwo przywołać na dowolny przystanek. Krzesełko przyschodowe jest wyposażone w akumulatory, które są automatycznie ładowane na górnym lub dolny przystanku.
Krzesło schodowe Flow X pracuje niezwykle cicho i płynnie. Za sprawą dopracowanego mechanizmu zębatkowego winda sunie po schodach, zapewniając komfortową jazdę. Wybór spośród dwóch rodzajów podłokietników i regulacja siedziska w pięciu pozycjach sprawia, że krzesło Flow X precyzyjnie dopasowuje się do jego użytkownika. Na uwagę zasługuje również elegancki design windy schodowej. Szansa wyboru koloru krzesła przyschodowego spośród czterech barw sprawia, że staje się ono ciekawym elementem wykończenia wnętrz.

Charakterystyka krzesełka przyschodowego Flow X

Łatwa obsługa
Wystarczy przesunąć i przytrzymaj joystick, a krzesełko przyschodowe płynnie przetransportuje użytkownika na wybrany poziom.

Niezawodność
Doskonała konstrukcja i solidne akumulatory zapewniają niebywałą wytrzymałość krzesełka FLOW X.

Technologia ASL
Dzięki obrotowi krzesełka w czasie jazdy, winda schodowa FLOW X może być instalowana nawet na krętych i stromych schodach.

Elegancje wykończenie
Krzesełko schodowe FLOW X idealnie dopasowuje się do wnętrza, stanowiąc gustowne jego wyposażenie.

Gwarancja
Winda schodowa FLOW X objęta jest pełną 2-letnią gwarancją producenta.

Galeria

Filmy

Załączniki

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog