O firmie

O firmie

Windy dla osób niepełnosprawnych - KOMFORT ŻYCIA BEZ BARIER

Od początku działalności naszej firmy kierujemy się ideą „życia bez barier”. Swoją działalność prowadzimy od 2002 roku. Od tego czasu udało nam się osiągnąć na rynku silną pozycję, którą cały czas staramy się umacniać. Z małej firmy zatrudniającej kilka osób, zajmującej się sprowadzaniem i montażem, staliśmy się jedną z większych rodzinnych, polskich firm produkcyjnych urządzenia dźwigowe dedykowane osobom niepełnosprawnym. Nasze urządzenia sprzedajemy w Polsce oraz w kliku krajach Europy: Niemczech, Holandii czy też Litwie. Nasze przedsiębiorstwo tworzą ludzie z pasją.  

Obecnie w naszej małej fabryce produkujemy windy osoboweurządzenia dźwigowe dla osób niepełnosprawnych poruszających się na wózkach inwalidzkich (małe windy dla niepełnosprawnych); stalowe podjazdy; dźwigniki towarowe; szyby stalowe.  Oprócz produkcji nadal zajmujemy się bezpośrednim importerem dużych wind dla niepełnosprawnych, wind schodowych, a także platform przyschodowych. Zajmujemy się także dystrybucją sprzętu medycznego, takiego jak: schodołazy, czy podnośniki sufitowe i podnośniki basenowe.

Naszą misją jest likwidacja barier architektonicznych i adaptacja budynków dla potrzeb osób niepełnosprawnych ruchowo.

Oferujemy darmowe wizje lokalne w całej Polsce, sporządzamy kosztorysy i realizujemy inwestycje dofinansowane ze środków PFRON.

Dokładamy wszelkich starań, by urządzenia spełniały wymagania naszych klientów. To dzięki ich zaufaniu udało nam się zainstalować już ponad tysiąc urządzeń dźwigowych w całej Polsce, a nawet za granicą!

Galeria

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog