Podnośnik sufitowy WS 300

Podnośnik sufitowy WS 300

WS 300 to podnośnik sufitowy o maksymalnym obciążeniu do 300 kilogramów. Parametry techniczne podnośnika są takie same, jak w przypadku modelu WS 200. Szyna sufitowa może mieć dowolny kształt. Istnieje możliwość zaprojektowania systemu pozwalającego na skomunikowanie kilku pomieszczeń za pomocą jednej jednostki napędowej.

Urządzenie może być przemieszczane manualnie lub elektrycznie.

 • Bezpieczeństwo
  Przycisk awaryjnego zatrzymania, awaryjne opuszczanie niezależne od układu napędowego. Zasilany bezpiecznym napięciem 24V. Urządzenie dynamiczne i bezpieczne. Podnośnik testowany do sekcji trwałości British Standard 10535: 1998 (ponad 10 tysięcy prób podnoszenia).
 • Komfort w użytkowaniu
  Prosty w załadunku. System pozwala na wybór odpowiedniego siedziska. Synchronizacja kilku pomieszczeń za pomocą jednej jednostki napędowej. Funkcja miękki start/stop gwarantująca gładki, kontrolowany transfer.
 • Samodiagnostyka
  Dźwiękowe i wizualne sygnały wskazują błędy i stan baterii.
 • Zastosowanie rozwiązań elektrycznych
  Ładowanie akumulatora trwa tylko 2 godziny, a czas pracy wynosi aż 250 cykli na jednym ładowaniu.
 • Elastyczność doboru
  Urządzenie może poruszać się po prostym lub krzywoliniowym torze jazdy. Możliwe krzyżowania i zwrotnice na torach jazdy. System X-Y dla pokrycia np. jednego pomieszczenia szpitalnego za pomocą tylko jednej jednostki napędowej. Możliwość montażu w różnych rodzajach sufitów i ścian. Różne rodzaje siedzisk.

Galeria

Załączniki

Dane techniczne

Maksymalne obciążenie 300kg
Napęd elektryczny
Zasilanie 24V DC
Gwarancja 2 lata
INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog