Schodołaz SHERPA N959TM

Schodołaz SHERPA N959TM

Maksymalny udźwig do 150 kg

Schodołaz Sherpa N959TM to włoski produkt, który wyróżnia się niezwykłą funkcjonalnością i trwałą konstrukcją. Urządzenie znakomicie spełnia swoje zadanie w pokonaniu schodów przez osobę niepełnosprawną, poruszającą się na wózku elektrycznym, manualnym i aktywnym.

Poprzez dodanie do schodołazu Sherpa podjazdu, urządzenie zapewnia osobie niepełnosprawnej ruchowo samodzielny wjazd na rampę. Natomiast przy pomocy płynnego napędu gąsienicowego, gwarantowany jest bezpieczny i komfortowy transport jego użytkownika. N959 TM to niezwykle funkcjonalny schodołaz. Dzięki zamontowaniu w schodołazie dwóch pomocniczych kółek, możliwe jest za jego pomocą przemieszczanie osoby będącej na wózku inwalidzkim po powierzchni płaskiej.

Schodołaz N959 TM wyposażony jest również w panel sterowania wraz z wyświetlaczem. Na uwagę zasługuje także jego niezależny akumulator. W przypadku rozładowania się baterii można ją łatwo wymienić na nową, zapewniając ciągłość użytkowania urządzenia.

Charakterystyka schodołazu Sherpa N959 TM

Łatwy w obsłudze
Użytkowanie schodołazu N959 TM jest proste, a manewrowanie nim niezwykle swobodne.

Ergonomiczny
Możliwość odłączenia od schodołazu kolumny i podjazdu pozwala na bezproblemowy jego transport.

Bezpieczny
Wyposażenie schodołazu w dodatkowe kółka, napędzane elektrycznie gąsienice i kontrolery bezpieczeństwa sprawia, że wjazd i zjazd po schodach jest płynny i łagodny.

Trwały
Sherpa N959 TM stanowi solidną i wytrzymałą konstrukcję. Wykonanie jego podjazdu ze stali pokrytej cynkiem i antypoślizgowych elementów gwarantuje niezawodność użytkowania schodołazu.

Komfortowy
Zainstalowane ramię teleskopowe w schodołazie N959 TM zapewnia przystosowanie urządzenia do wielu rodzajów wózków inwalidzkich, a znakomity układ elektroniczny pozwala jego użytkownikom na wygodny i płynny transport.

Galeria

Załączniki

INFOLINIA
Opłata za jeden impuls telefoniczny niezależnie od czasu połączenia, numer dostępny również z telefonów komórkowych
Katalog
Firmowy
Pobierz katalog